Filtrowanie

Cena

  • 15,00 zł - 99,00 zł

Dostępność

Producent

Zawieszki do smoczka

Pokazano 1-32 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Zawieszki do smoczka

Jeśli szukasz zawieszki do smoczka, może to oznaczać, że przeżyłeś lub przeżyłaś już dramatyczne wydarzenie, jakim jest zgubienie smoczka przez dziecko. To sytuacja co najmniej niekomfortowa: maluch płacze, grymasi, jest niespokojny, a to dlatego, że jego ukochany, uspokajający gadżet zniknął.

Sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest zaopatrzenie się w zawieszki do smoczka, dzięki którym ten pozostanie widoczny i na swoim miejscu. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy w naszej ofercie. 

Zawieszka na smoczek – jaką wybrać?

Zawieszka na smoczek ma niejedno imię i możesz zastanawiać się, jaką wybrać, by najlepiej służyła Tobie i Twojemu dziecku. W naszym sklepie prezentujemy projekty od najlepszych marek z branży akcesoriów dziecięcych:

  • JellyCat, jak przystało na brytyjskiego luksusowego producenta maskotek, ma w ofercie zawieszkę do smoczka z pluszowym lwem. To świetny model, który nie tylko zabezpiecza smoczek bez zgubieniem się, ale także sprawdza się jako pluszowy przyjaciel tulony do snu.
  • BabyOno to polska marka, nagradzana od lat nagrodami czasopism z branży produktów dla dzieci. Specjaliści marki dbają o wysoki standard oferowanych gadżetów, by Twoje dziecko otrzymywało najlepsze możliwe produkty.
  • Lovi to firma, której specjalnością są smoczki i butelki dla dzieci. Neurologopedzi pracujący nad projektami przywiązują wagę do wspierania prawidłowego rozwoju aparatu mowy u dziecka i podtrzymywania odruchu ssania. 
  • Mombella – producent gryzaków i smoczków oraz niezbędnych akcesoriów. Ich produkty są tworzone zgodnie z dyrektywami i normami, są higieniczne i bezpieczne dla bobasa. 

Bardzo popularnym wyborem młodych rodziców są też projekty z drewnianymi elementami:

  • Lullalove jest polską firmą stworzoną z miłości do dzieci. Produkty ich projektu są tworzone lokalnie, w Polsce, z troską o jakość i ekologię.
  • Mushie to akcesoria dziecięce projektowane w Stanach Zjednoczonych. Ich produkty inspirowane są surowym, ale jednocześnie estetycznym stylem skandynawskim.

Drewniane zawieszki na smoczek

Jak już zasygnalizowaliśmy, drewniane zawieszki na smoczek cieszą się ogromną popularnością. Są ekologiczne i bezpieczne dla dziecka. 

Tego typu produkty oferują marki Mushie i Lullalove. Ich zawieszki do smoczka są stworzone z silikonu, przędzy oraz elementów drewnianych. Dzięki temu są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka.

Warto pamiętać, by zawieszka nie była używana przez dziecko jako gryzak, ponieważ koraliki nie są przystosowane do tej funkcji. 

Konstrukcja drewnianych zawieszek do smoczka jest solidna, co sprawia, że maluch ich nie zniszczy i nie zrobi sobie krzywdy.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego przypominamy, że producenci zalecają używanie zawieszki pod nadzorem osoby dorosłej. 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat zawieszek do smoczka, odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.