Wagi niemowlęce

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Wagi niemowlęce

Czy warto zainwestować w wagi niemowlęce? Wiele osób zastanawia się, czy nie jest to zbędny wydatek, podczas gdy wyprawka dziecka i mamy jest sama w sobie wyzwaniem finansowym. 

Warto jednak zaopatrzyć się wagę dla niemowląt z kilku powodów, o których opowiemy więcej poniżej. Z tekstu dowiesz się też, która waga będzie lepsza w Twoim przypadku.

Elektroniczne wagi dla niemowląt

W ofercie sklepu 7niebo proponujemy Ci elektroniczne wagi dla niemowląt marki BabyOno. To wysokiej klasy wagi, dzięki którym bezpiecznie i bezstresowo sprawdzisz masę ciała dziecka.

Dzięki produktom marki BabyOno zważysz noworodka lub niemowlę w pozycji leżącej, co będzie komfortowe dla malucha oraz wygodne dla Ciebie. Kształt wag jest ergonomiczny i dostosowany do swojego przeznaczenia. 

Możesz wybrać klasyczną wagę niemowlęcą lub bardziej nowoczesny model łączący się z aplikacją. Niezależnie od tego, który bardziej przypadnie Ci do gustu, oba przyjmują do 20 kg obciążenia w pozycji leżącej i są niezwykle precyzyjne. 

Urządzenia zostały wyposażone przez producenta w funkcję tarowania, przejrzysty, sporej wielkości wyświetlacz i stabilną konstrukcję.

To oczywiście nie wszystko. Wagi poza ergonomicznym kształtem i dużym wyświetlaczem mają także:

  • funkcję zatrzymania ostatniego pomiaru,
  • pamięć ostatniego pomiaru,
  • możliwość tarowania,
  • dokładność do 0,01 kg. 

Dzięki tym funkcjonalnościom wagi niemowlęce doskonale spełniają się w swojej roli. 

Czy warto kupować wagi niemowlęce?

Odpowiedzmy na wcześniej zadane pytanie, czy warto kupować wagi niemowlęce? 

W wielu przypadkach kontrola masy ciała noworodka czy niemowlęcia jest istotna dla zdrowia, a niekiedy nawet życia maluszka. Mowa tu o wcześniakach czy dzieciach mających z innych powodów niską wagę lub mające trudność z przybraniem na wadze. 

Codzienne ważenie malca pozwoli rodzicom kontrolować zdrowie dziecka, co wpływa pozytywnie na stan podopiecznego jak i zmniejsza niepokój mamy i taty.  

Biorąc pod uwagę te i inne czynniki, wagi dla niemowląt są często niezbędnym elementem wyprawki. Urządzenia tego typu uzupełniają codzienną opiekę nad maluszkiem i są bardzo praktyczne. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odezwij się do nas, a doradzimy Ci podczas zakupów.