MUDPUPPY - Puzzle obserwacyjne Amerykańska Pustynia 4+

69,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Puzzle obserwacyjne Amerykańska Pustynia, 64 elementy / MUDPUPPY

Puzzle obserwacyjne Amerykańska pustynia nadają układaniu nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy.

Układanka o wymiarach 59 x 39 cm składa się z 64 elementów. Po ułożeniu przedstawia dzikie zwierzęta w krajobrazie południowo-zachodniej pustyni Ameryki północnej. To jednak nie wszystko! Na kontrastowym pasku wokół ilustracji znajdują się rysunki ponad 40 różnych zwierząt i roślin, które należy odszukać na obrazku, m.in. szary lis, żółw, skunks, grzechotnik, wiele jaszczurek i kaktusów czy tarantula, co dodatkowo uatrakcyjnia układanie i trenuje spostrzegawczość. Do zestawu dołączona jest także plansza z grafikami i nazwami (w języku angielskim) poszczególnych przedstawicieli pustynnej fauny i flory, dzięki czemu dziecko może się z nimi przy okazji zapoznać. Wyjątkowy design puzzli i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają do zabawy. Zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pomagają ćwiczyć pamięć i zdolności manualne. 

Puzzle Mudpuppy są bardzo trwałe dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów.

  • wiek: 4+
  • liczba elementów: 64
  • materiał: karton z recyklingu
  • wymiary opakowania: 32 x 23 x 5 cm

Amerykańska firma Mudpuppy słynie ze wspaniałych zabawek edukacyjnych dla dzieci. Produkty Mudpuppy były wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność, użyteczność. 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-08-07
Nowy produkt