MUSHIE - Śliniak silikonowy z kieszonką Crowns

59,00 zł

Zadbaj o to, by Maluch czuł się komfortowo i czysto dzięki  słynnej kolekcji silikonowych śliniaków dla niemowląt i dzieci Mushie. Zaprojektowane w Szwecji śliniaki z kieszonką Mushie charakteryzują się klasycznymi wzorami, dzięki czemu zapewniają ponadczasowy i zawsze elegancki wygląd.

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

SILIKONOWY ŚLINIAK Z KIESZONKĄ CROWNS / MUSHIE

Głęboka przednia kieszeń śliniaczków silikonowych Mushie jest idealna do pochwycenia resztek jedzenia, które nie trafiło do buzi. Śliniaki mają zaokrąglone zapięcia dzięki czemu łatwiej je zapinać i dopasować do szyi. dziecka.

Zaprojektowane w Szwecji śliniaki silikonowe mają klasyczne wzory, nadające im elegancki wygląd.

Wykonane zostały z silikonu spożywczego przeznaczonego do kontaktu z żywnością i nie zawierają BPA ani ftalanów.

Śliniaki Mushie są miękkie i przyjemne w dotyku, są również łatwe w czyszczeniu, odporne na zalanie.

Dlaczego warto wybrać śliniaki z silikonu spożywczego Mushie ?

Silikon spożywczy jest w 100% biokompatybilny, nietoksyczny i nie powoduje alergii. Ważną jego cechą jest doskonale tolerowany przez organizm ludzki, dlatego stanowi bazę oddychających soczewek kontaktowych [5 razy bezpieczniejszych od standardowych soczewek]. Specyficzna właściwość silikonu jaką jest "oddychanie" materiału.

 

Właściwości produktów silikonowych Mushie:

  • 100% bezpieczne
  • 100% biokompatybilne
  • Duża odporność termiczna
  • Pasywność reakcyjna z żywnością
  • Bezzapachowe

INFORMACJE:

  • Produkt wykonany jest z biokompatybilnego oddychającego silikonu spożywczego Grade AAA.
  • Produkt nie zawiera ropopochodnych toksyn w tym plastyfikatorów np. BPA.  Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.

Silikonowy śliniak jest łatwy w czyszczeniu, odporny na plamy i nie wchłania wody. Umyć mydłem i pozostawić do wyschnięcia.

Mushie to amerykańska firma tworząca akcesoria dla niemowląt i małych dzieci. Znajdziemy tu szeroki asortyment dziecięcej zastawy stołowej, tekstylia oraz zabawki edukacyjne. Mushie kieruje swoją ofertę do osób, które mają szczególnie na uwadze zdrowie, wykształcenie i bezpieczeństwo swoich dzieci.

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-10-03
Nowy produkt