• -13%

MUSHIE - Silikonowa Zawieszka do smoczka Hera Sage

13% 65,25 zł 75,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 65,25 zł 0%

Klips z łatwością przyczepisz do ubranka dziecka, dzięki czemu uchronisz smoczek przed upadkiem na brudną powierzchnię lub zgubieniem.

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

SILIKONOWY KLIPS DO SMOCZKA SAGE / MUSHIE

Silikonowa zawieszka do smoczka Mushie zapewnia trwałość, funkcjonalność i prostotę rodzinom, które kochają być w ruchu. Wykonana w 100% z silikonu spożywczego, ma silikonowe zapięcie, które nadaje tradycyjnemu ulubieńcowi marki nowoczesny wygląd. Dzięki silikonowym koralikom w dwóch rozmiarach, zawieszka Luna stanowi eleganckie akcesorium dla rodziców jak i dla maluszka. Zawieszka jest łatwa do czyszczenia i pomaga utrzymać smoczek uspokajający w zasięgu małych rączek.

 

Cechy tego produktu:

  • Wykonane z koralików silikonu spożywczego
  • 100% bez BPA, BPS, PVC i ftalanów
  • Długość ok. 23,5 cm

 

Higiena:

  • Myć ręcznie wodą z dodatkiem delikatnego mydła

 

Bezpieczeństwo:

Przed każdym użyciem sprawdź całą zawieszkę. Wyrzuć przy pierwszej oznace uszkodzenia.

Zawieszka nie jest przeznaczona do użytku jako gryzak.

Podczas użytkowania wymagany jest nadzór osoby dorosłej. Nie używaj, gdy dziecko jest w łóżeczku, lub  bez nadzoru. Nie przyczepiaj go do sznurków, wstążek, sznurowadeł ani luźnych części odzieży, ponieważ grozi to zadławieniem. Zalecamy mocowanie zawieszki tylko do ubrania.

 

Nigdy nie przedłużaj zawieszki. Nie umieszczaj jej w żadnym sterylizatorze. Unikaj zanurzania w wodzie przez dłuższy czas.

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2023-12-13
Nowy produkt

Zobacz także