SEZONOWE ALAANTKOWE BLW, Rozszerzanie diety

39,90 zł

Przepisy idealne do nauki samodzielnego jedzenia uzupełnione o sezonowe przepisy.

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Sezonowe Alaantkowe BLW / Joanna Anger, Anna Piszczek

 

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda!

Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z porami roku. Pokazują, jak w pełni wykorzystać sezonową obfitość owoców i bogactwo warzyw, aby przygotowywać zdrowe i niedrogie posiłki. 

Na wszystkie pory roku!

Książka zawiera przepisy posegregowane według pór roku. Znajdziemy propozycje słodkich śniadań, wiosennych czy zimowych zup oraz pysznych i pożywnych kolacji. Oprócz tego mamy pięć przepisów podstawowych z których np. wykonamy bulion warzywny wykorzystywany do przygotowania większości zup. Przy każdym przepisie znajdują się cenne rady i uwagi od autorek, a także tagi, które ułatwią wybór posiłku, cenne gdy dziecko ma alergie na jajka czy nabiał. 

  • Liczba stron: 192
  • Data premiery: 06/2021
  • Oprawa: twarda

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-07-05
Nowy produkt