LITTLE DUTCH - Klocki Pociąg Sailors Bay

155,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

 DREWNIANY POCIĄG SAILORS BAY / LITTLE DUTCH

Wskoczmy do pociągu! Prowadzony przez łódź rybaka ten drewniany pociąg płynie do Zatoki Żeglarzy. Użyj wyobraźni, aby zbudować pociąg z klocków w różnych kształtach i kolorach inspirowanych portem. 

Pociąg od Little Dutch z kolekcji Sailors Bay. Drewniany pociąg do samodzielnego konstruowania, z motywem żeglarskim. Pociąg posiada 3 wagony, na których można skonstruować łódź rybacką, żaglówkę oraz mewa Jack. Można je dowolnie nakładać, przestawiać i budować jako klocki. Wykonany bardzo estetycznie, z wysokiej jakości drewna. Zabawa pociągiem ćwiczy koordynację ręka-oko, uczy prawidłowego chwytu. Jest to również miły dodatek do pokoju dziecięcego lub pokoju zabaw. Sprawdzi się jako doskonały pomysł na prezent.

Little Dutch to stworzona w Holandii marka dla niemowląt, małych dzieci i przedszkolaków. Little Dutch zapewnia, że ​​każdy produkt to prawdziwy skarb. Wszystkie produkty dają ponadczasowe poczucie stylu, są zabawne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

Rekomendowany wiek: od 18 miesięcy

Wymiary: 38,2x7x10,6 cm

Materiał: Wykonane z drewna z certyfikatem FSC®

Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-03-30
Nowy produkt